Dissabte 24 Juny 2017

Inici / Ajuntament / Àrees de govern

Àrees de govern

Consulteu el detall del cartipàs municipal, amb les regidories col·laboradores de cada àrea accedint al següent document: Cartipàs municipal.

 

 

Alcaldia

Àrea de governació i atenció a les persones

Àrea de territori

Àrea d'ensenyament

 

Montserrat Roura i Massaneda (PDeCAT)

alcaldessa@riudellots.cat

@mroura2015

 

Primer Tinent d‘Alcaldessa

Àrea d‘hisenda

Àrea de Festes

 

Josep Mª Corominas i Pujol (PDeCAT)

jmcorominas@riudellots.cat

 

 

Segon Tinent d'Alcaldessa

Àrea de Participació, Transparència, Bon Govern i Comunicació

Àrea Promoció Econòmica

Àrea de salut

 

Lluís Barnés i Tarres (PDeCAT)

llbarnes@riudellots.cat

 

Tercera Tinent d'Alcaldessa

Àrea de cultura

 

Cristina Pineda Espinosa (PDeCAT)

cpineda@riudellots.cat

 

Àrea de pagesia i Medi Ambient

 

Carme Camps i Goy (PDeCAT)

ccamps@riudellots.cat

 

 

Àrea d'esports

 

Gerard Fabrellas Ciurana (PDeCAT)

gfabrellas@riudellots.cat

 

Àrea de joventut

 

Gerard Calle Barba (PDeCAT)

gcalle@riudellots.cat